Meist

Strollix on Thule kaubamärgi toodete ametlik edasimüüja Eestis

Strollix.ee on pereettevõte, mille loomise idee tuli positiivselt meelestatud kogemusest kasutades Thule tooteid igapäevaelus. Soovime pakkuda ka teistele lihtsat võimalust soetada läbi meie loodud e-poe endale kvaliteetseid Thule tooteid. Hinnapäringut on võimalik küsida ka toodetele, mida e-poes ei leia. Eesti/EU riigi ärikliendi pakkumise jaoks saatke palun hinnapäring. 

Strollix.ee tegutseb hetkel e-poena. Thule toodetega on võimalik tutvuda nt AutoEkspert poodides.

Ettevõte informatsioon
Ettevõte nimiStrollix OÜ
Registrikood16587935
Käibemaksukohuslase numberEE102606661 
Juriidiline aadressMustamäe tee 4 Kristiine linnaosa, Tallinn Harju maakond 10616

Telefon

E-mail

+372 56 400 38 (E-R: 9:00-17:00; L: 10:00-15:00) va pühad

info@strollix.ee

Tagasiside klientidelt
 • Tellisime endale jalgrattatooli ja jäime teenindusega väga rahule. Kauba saime kätte juba järgmisel päeval ja suhtlus oli kiire ning vastutulelik!

  Kristiina Poll Avatar Kristiina Poll
  27. juuli 2022
 • Meie peres juba teine Thule Urban Glide 2 nelja aastase vahega. Käruga oleme rohkem rahul kui varem kuna elame maal ja saime selle käru vôimekuse enam ära kasutada kui linnas elades. Siiski aastaid tagasi kasutasime Thule käru ka reisides Austrias, Itaalias ning Horvaatias. See mudel on ennast tõestanud nii vanas euroopas mööda munakiviteed cruisides kui ka Eesti põldude vahel cruisides. Erilised tänud müüjale kes oli meeldiv ja vastutulelik.

  Marelle Tamla Avatar Marelle Tamla
  3. juuni 2022
 • Ostsin Thule Vector katuseboksi koos Wingbar Evo crossbaridega. Olen ostuga väga rahul. Katuseboks on kvaliteetsetest materjalidest valmistatud, ruumikas, hoiab hästi vormi ja on lihtne paigaldada. Sõidu ajal on müra minimaalne, praktiliselt ei olnud maanteel vahet, kas boks oli peal või mitte. Ainult head saan ka öelda Wingbar Evo komplekti kohta - äärmiselt vaiksed ka suurtel kiirustel. Thulandi klienditeenindus oli esmaklassilione. E-pood oli väga okei, kuid otsustasin siiski paari üksikasja enne tehingut... loe edasi...

  Sven Ahtama Avatar Sven Ahtama
  12. juuli 2022
Shopping Cart