Thule Tepui katusetelgid

Looge omale täiesti uus matkamiselamus

Igat Thule Tepui katusetelki on lihtne üles panna. Autokatusel telkides hoiate ennast eemal märjast, mudasest või liivasest maapinnast ning putukatest ja muudest loomadest. Need autotelgid on loodud nii, et nad peavad vastu ilmastikuoludele ja maastikutingimustele. Nad on ka mugavad tänu sisseehitatud vahtmadratsile, mis tagab hea une. Teie seiklus saab olema unustamatu, ükskõik kuhu reisiseiklus teid ka ei viiks.

Thule katusetelgid sobivad igaks hooajaks ja kõikidesse tingimustesse ning nad on teie sõiduki katuseraamile hõlpsasti paigaldatavad. Pole vahet, kas teil on ees karm seiklus, pereekskursioon või nädalavahetuse väljasõit – need telgid suurendavad teie seikluse kogemust.

Kuidas see töötab?

Reisite oma lemmik telkimispaika ja avate lihtsalt katuse telgi, lasete redeli alla ja ronite sisse!

Katusetelk paigaldatakse turvaliselt sõiduki katuseraamidele ja see võib olla seal rännakutevahelisel ajal kokkupanduna. Hooaja väliseks ajaks võib selle hõlpsasti eemaldada.

Miks valida katusetelk?

Laiendage oma matkakogemusi katuselgiga. Katustelk võimaldab hõlpsasti sõiduki ümber kujundada mobiilseks laagripaigaks, mis on alati seikluseks valmis.

  • Maapinnast kõrgemal: olete iga ilmaga kuivas kohas, loomade ja putukate eest kaitstud, kus on vähem mustust, nautides paremat vaadet mida maapinnast kõrgemal telkimine pakub.
  • Kiire ja lihtne ülespanek: katusetelgi abil on laagri püstitamine lihtne. Leiate ilusa koha, pargite auto ära, avate telgi ja olete valmis vaateid nautima ja seda kõike vaid loetud minutite järel.
  • Nautige mugavust: sisseehitatud mäluvaht-madratsid, tasane pind magamiseks, rohkelt õhku ja kohad, kus oma varustust hoida, garanteerivad katusetelgis öösel rahuliku und, olenemata sellest, kuhu seiklus teid viib.
Katusetelgi eelised:
  • Kiire ja lihtne ülespanek
  • Hoiab teid eemal loomadest ja putukatest
  • Tunnete end maapinnast kõrgemal mugavamalt ja kindlamalt
  • Teeb magamiseks tasase pinna
  • Madrats on telki integreeritud, nii et seda pole vaja kaasa võtta
  • Maapinnast kõrgemal on parem vaade ja õhk
  • Vähem mustust, lihtsam puhtana hoida

Thule Tepui katusetelgid on saadaval eri suuruses ja eri kombinatsioonides, mahutades kuni neli inimest. Katusetelgiga saate unustamatu kogemuse, ükskõik kuhu reisiseiklus teid ka ei viiks!

Igakülgsed telgid sobivad mistahes tingimustesse

Thule Tepui Ayer ja Thule Tepui Kukenam on vastupidavad igakülgsed katusetelgid, mis sobivad suurepäraselt aastaringseteks seiklusteks.

Thule Tepui Autuana on suur katusetelk, mis sobib kuni neljale inimesele. Neil on kaasas kinnitatud lisaosa, mis annab lastele magamiseks lisaruumi või võimaldab hoida oma varustust.

Paindlikud telgid igaks tegevuseks

Thule Tepui Foothill on meie auhinnatud kitsas katusetelk, mis võtab teie katuseraamil väga vähe ruumi. See tähendab, et saate tegevusi täis väliseikluseks hõlpsalt jalgratta, süsta või muu varustuse peale laadida. Kokkupanduna võtab katusetelk vähe ruumi ja selle võib jätta spontaansete nädalavahetuse reiside tarbeks katusele.

Kõva ümbrisega katusetelgid on kohandatavad ka pagasiboksiks

Suurepärane hübriidsüsteem, mis ühendab endas katusetelgi ja pagasiveoruumi. Thule Tepui Basin on avatav vähem kui minutiga ja selle jäik välispind teeb selle katusetelgi sobivaks kasutamiseks karmides ilmastikutingimustes.

Olemas on ka Thule Tepui Basin Wedge. Suletuna ei toimi see mitte ainult katuseboksina, vaid sellel on ka puhas ja elegantne välimus. Lihtsalt paigaldatavad kinnitusklambrid võimaldavad teil telgi meelekindluse huvides katuseraami või platvormi külge lukustada.

Igakülgne turvalisus

Thule peamine prioriteet on turvalisus. Seetõttu on Thule teinud endast kõik oleneva, et Thule Tepui katusetelk oleks võimalikult vastupidav ja iga telkimisretk oleks edukas. Thule Test Center™-is peavad Thule tooted läbima karmid kokkupõrketestid ja kulumissimulatsioonid. Teie hooleks jääb vaid tulevasele seiklusele keskenduda.

Shopping Cart