-5%

Thule Allax koerapuur

Kuumakse al. 20,11  / 48 kuud

569,90 819,90 
541,41 778,91 

Tellimustooteid ei ole võimalik tagastada, palun veendu toote sobivuses!

Tarneaeg kuni 2 nädalat!

Kuumakse alates 22.21 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €
Tootekood: - Kategooriad: ,
Juhendi, kuidas valida õiget suurust enda sõidukile ja koerale vastavalt, leiad siit.

 

Loodud nii koerte kui ka inimeste kaitsmiseks

Thule Allax koerapuur on ideaalne valik turvaliseks ja mugavaks autosõiduks koos oma neljajalgse sõbraga. See on põhjalikult avarii suhtes testitud Thule Test Centeris ja sellel on uuenduslik kortsumistsoon, mis kaitseb suurepäraselt reisijaid kui ka teie koera. Gaasisüsteemiga summutatud uks avaneb ja sulgub pehmelt ning puuri sisseehitatud lukk muudab selle turvalisemaks.

Müratu disain ja täiuslik sobivus

Koerapuur on saadaval kümnes erinevas suuruses, kõik ümarate servadega, et see sobiks ideaalselt teie autosse kui ka teie koerale. Lisaks saab koera reisipuuri sügavust reguleerida, et see mahuks ideaalselt teie pagasiruumi, ja pingutusrihmad hoiavad seda sõidu ajal kindlalt kinni. Hästi disainitud ja ehitatud – sellest esmaklassilisest koerapuurist ei kostu mingit müra ega häält.

Elage oma koeraga aktiivset elu

Thule Allax pakub täiustatud kaitset ja mugavust nii lühikestel reisidel kui ka pikkadel vahemaadel. Tänu oma suurepärastele turvafunktsioonidele, kasutuslihtsusele ja mugavusele pole paremat viisi oma koera turvalisuse tagamiseks reisi ajal kui see usaldusväärne Thule koerapuur.

 

Kokkupõrgetega testitud: Thule Allax koerapuuri katsetatakse kokkupõrkega nii eest kui tagant, samuti simuleeritud ümbermineku stsenaariumis

Suurepärane kaitse:Uuenduslik kortsumistsoon pakub koertele parimat kaitset tagant kokkupõrke korral

Ruumi kõigile: Saadaval kümnes erinevas suuruses ja reguleeritava sügavusega, et tagada täiuslik sobivus nii teie autole kui ka teie koerale

Pehme, gaasi summutusega uks:Gaasiga ukse summutusmehhanism võimaldab uksi õrnalt avada ja sulgeda, lihtsustades teie igapäevaseid toiminguid

Sisseehitatud lukk:Puuril on turvalisuse suurendamiseks sisseehitatud lukk

Suurepärane nähtavus:Aken ja puuri avad võimaldavad teil oma koera igal ajal hõlpsalt vaadata

Avaneb igasse suunda: Puur on varustatud evakuatsiooniluugiga, mis võimaldab puuri tagaistmelt avada

Leidke sobivaim toode:Meie sobitusabilise abil leiate ideaalse suurusega koerapuuri

Muutke kogemus mitmekülgsemaks:Thule Allax tuleb hulga praktiliste tarvikutega, mis muudavad teie koera igapäevaelu veelgi lihtsamaks

Ohutus kõigile: Ohutus on alati meie peamine prioriteet. Sellepärast oleme testinud oma koerapuuri nii oma Thule Test Center kui ka TÜV SÜD-is (sertifikaat Z1 013709 0039), järgides kokkupõrkekatse meetodeid ECE R17 ja ECE R129. Teeme kõik endast oleneva, et nii teie kui ka teie neljajalgne sõber tunneksid end rahulikult.

Müratu mugavus: Thule Allax pole mitte ainult ohutu ja hõlpsasti kasutatav, vaid ka vaikne. See tagab, et teid ja teie koera ei häiri sõidu ajal tarbetu ragisev müra.

Kvaliteetne disain kuni viimase detailini: Me ei ole rahul ainult “heaga”. Thule läbivad kõik meie tooted äärmuslikes tingimustes ranged testid, et tagada nende vastavus meie standarditele, mis ületavad kaugelt ISO nõudeid.

 

Kaal -
Mõõtmed -
Suurus

XS, S, M, M Compact, L, L Compact, XL, XL Compact, XXL, XXL Compact

Shopping Cart