Thule Tepui Foothill sai ISPO Award 2021 Gold auhinna

Meie kompaktne katusetelk on ISPO kuldse auhinna võitja.

Maailmas juhtival kohal olev spordivõrgustik ISPO tunnustab igal aastal ISPO auhinnaga silmapistvaid sporditööstuse tooteid. Sõltumatu ISPO žürii valib välja parimad tooted, mis on valmistatud innovatsiooni, kire ja loovuse tulemusena.

Sel aastal sai “Gold Winner” auhinna Thule katusetelk Thule Tepui Foothill – ruumikas katusetelk, millesse mahub kaks täiskasvanut ja selle saab kompaktselt kokku pakkida, mis jätab katusele ruumi jalgrattale, süstale või katuseboksile.


Üks pool autokatust telgile, teine spordivarustusele: geniaalne ja samas lihtne, kuid enneolematu transpordilahendus. Kokkupandud telgi kate töötab ka laia ja veekindla vihmakaitsena. Kõik komponendid avaldavad muljet oma materjalivaliku ja suurepärase töötlusega.
– Kuno Prey, FU Bolzano tootekujunduse professor, žürii avaldus

Katusetelk pakub suurepärast võimalust oma telkimiskogemus järgmisele tasemele viia. See võimaldab teil teha midagi harjumuspäratut ja avastada maailma ülalt, magada mugavalt oma auto katusel.

Paljudele matkasellidele meeldib idee katusetelkidest ja vabadus igal pool ööbida. Thule Tepui Foothill võtab katusel väga vähe ruumi, mistõttu võimaldab see kaasa võtta jalgrattaid, süstasid ja muid esemeid, kuid see on piisavalt suur, et kaks täiskasvanut saaksid mugavalt magada. Thule Tepui Foothill on kõige uuem täiendus Thule katusetelkide valikusse.

Allikas: https://www.thule.com/et-ee/news/thule-tepui-foothill-takes-gold-at-ispo-award-2021 

Shopping Cart