Thule RideAlong 2

Kuumakse al. 8,81  / 24 kuud

169,95 

Thule RideAlong 2 on kallutatava seljatoega jalgrattatool

Tellimisaeg ca 7-8 tp!

Klassikaline, ohutu ja hõlpsalt kasutatav langetatava seljatoega lasteiste muudab igapäevasõidud ning pere jalgrattaseiklused veelgi paremaks. Thule RideAlong jalgratta lasteiste võimaldab lapsi rattasõidule kaasa võtta lihtsamini kui kunagi varem. Istme kiirkinnitusklamber teeb paigaldamise väga lihtsaks ja kiireks. Klamber kinnitatakse poltidega ette, kus tööriista kasutamiseks on vaba ruumi. Kui klamber on kinnitatud, klõpsab iste oma kohale ja on mõne hetkega kasutamiseks valmis. Lasteistmel on lamamisfunktsioon, mis pakub lisa mugavust ja võimaldab liikvel olles uinakuid teha.

Kuumakse alates 6.15 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €
Intuitiivne, ohutu ja lihtsasti kasutatav taha paigaldatav jalgratta lasteiste

Thule RideAlong 2 jalgratta lasteiste võimaldab lapsi rattasõidule kaasa võtta lihtsamini kui kunagi varem. Istme kiirkinnitusklamber teeb paigaldamise väga lihtsaks ja kiireks. Klamber kinnitatakse poltidega ette, kus tööriista kasutamiseks on vaba ruumi. Kui klamber on kinnitatud, klõpsab iste oma kohale ja on mõne hetkega kasutamiseks valmis. Lasteistmel on lamamisfunktsioon, mis pakub lisa mugavust ja võimaldab liikvel olles uinakuid teha.

Omadused:

Istme saab kiirvabastusklambri abil kinnitada jalgrattale ja sealt eemaldada vaid mõne sekundiga. Sobib enamikule rattaraamidele (28–40 mm läbimõõduga ümaratele raamidele ja kuni 40 x 55 mm ovaalsetele raamidele)

Integreeritud küljetoed kaitsevad lapse käsi, kui jalgratas toetub vastu seina

Reguleeritav kolme punkti turvarihm tagab lapse turvalisuse

Vedrustussüsteem DualBeam, mis leevendab teekattest põhjustatud põrutusi, tagab lapsele sujuva ja mugava sõidu

Suurte nuppudega lapsekindla turvapandla abil saab lapse kiiresti ja hõlpsalt kinnitada

Sisseehitatud helkur ja ohutustule kinnituspunkt suurendavad nähtavust

Ühe käega reguleeritavad jalatoed ja -rihmad tagavad lapse kasvades täiusliku sobivuse

Eemaldatav vett-tõrjuv polster on masinpestav ja ümberpööratav, pakkudes kahte värvivalikut

Võimaldab teha sõidu ajal mugavalt uinakuid tänu viiele erinevale kaldeasendile (kuni 20°), mida saab ühe käega hõlpsalt reguleerida

Põhjalikult katsetatud
Meie ranged ettevõttesisesed katsetused Thule Test Center™-is Hillerstorpis, Rootsis, tagavad, et meie tooted tulevad toime kõige karmimateski tingimustes. Lõppude lõpuks on kõik meie jalgratta lasteistmed mõeldud kõige tähtsamate inimeste jaoks maailmas. Allpool on toodud vaid üksikud meie paljudest läbiviidavatest katsetest.

Thule Test Centeri tutvustus

Jalgratta lasteiste läbib vastupidavuskatset Thule Test Centeris. 

Vastupidavuskatsed

Kasutatakse jõudluse hindamiseks tingimustes, millega puututakse kokku tavalistes kasutustingimustes rasketel või ebatasastel maastikel.
Jalgratta lasteiste läbib kulumise simulatsiooni Thule Test Centeris. 

Kulumise simuleerimised

Spetsiaalsed katsed, mida kasutatakse jalgratta lasteistmete hindamiseks aja jooksul, et hinnata nende vastupidavust ning pikaajalist jõudlust.
Jalgratta lasteiste läbib kukkumiskatset Thule Test Centeris. 

Kukutamise testid

See test kukutab toodet kindla kokkupõrkejõuga, et simuleerida erinevate jõudude tüüpe, millega võib toote kasutuse käigus kokku puutuda.
Kaal -
Mõõtmed -
Värv

Helehall, Tumehall, Zen lime roheline

Shopping Cart