-25%

Thule Shine

Kuumakse al. 25,41  / 60 kuud

762,00 
571,50 

KÜSI TARNEAJA KOHTA!

Sobib lastele vanuses alates 6 kuud, kes oskavad istuda ilma abita. Sobib
vastsündinutele koos vankrikorviga Thule Shine Bassinet või muude sünnist alates tarvikutega.
Kandevõime: 33,4 kg = laps koos muu varustusega.

Kuumakse alates 20.64 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €
Tootekood: - Kategooriad: ,
Kompaktne linnakäru pakub igakülgset mugavust nii lastele kui ka vanematele.

Nautige linnaelu käruga Thule Shine – kompaktne kuid samas ka ruumikas linnakäru, mis võimaldab teil lapsega koos päeva veeta. Reguleeritav jalatugi, hea õhutusega päikesesirm ja polsterdatud iste on teie lapsele mugavad, alates vastsündinust kuni väikelapseni. Lapsevanematel on seda kerget ja tugevat lastekäru isegi rahvarohketes kohtades lihtne kasutada.

Kohandage oma Thule käru täpselt oma vajadustele vastavaks. Thule Shine kärutarvikute hulgast leiate autoistmeadapterid, mis liikuvamat elu võimaldavad, ning istmevoodrid ja kaitsvad vihmakatted, mis laste olemise mugavaks teevad. Elu lihtsustamiseks saate kasutada mähkmekotti ning kahe lapse mahutamiseks saate lisada korvi või teise lapseistme.

 • Ümberpööratav, langetatava seljatoega iste ja kohandatav jalatugi tagavad lapsele mugava olemise
 • Suur, pikendatav UPF50+ päikesekaitsega varikatus tagab täieliku katte ja õhuvarustuse
 • Ilma toeta püsti püsiv ja ühe käega kokkuklapitav
 • Tänu tugevale ja kergele disainile suurepärane manööverdusvõime ning on ühe käega edasilükatav
 • Suur, kergesti ligipääsetav suure kaalutaluvusega kaubakorv, kuni 10 kg
 • Ühe käega reguleeritav liugjuhtraud tagab täiusliku sobivuse igale vanemale
 • Tänu lihtsale pealeastutavale astmele saavad vanemad lapsed turvaliselt omal käel kärusse ronida
 • Kõikide rataste vedrustus tagab sujuva sõidu
 • Sisaldab kaitserauda ja õlarihma
 • Erinevad lisatarvikud sünnijärgseks kasutamiseks on Thule Shine Bassinet, Thule Newborn Inlay, Thule Newborn Nest, Thule Shine Infant Car Seat Adapter (lisatarvikuid müüakse eraldi, turvahäll pole kõikidel turgudel saadaval)
 • Komplekt sisaldab käru, päikesevarju, bumper bar-i ja vihmakatet
Igakülgne mugavus

Pole oluline, kas olete lähiümbrust avastamas või liigute ühistranspordiga, teie laps tunneb ennast kärus alati mugavalt. Kõikide rataste vedrustus tähendab, et sõit mööda munakividega linnatänavat on sujuv ja nauditav. Täielikult väljaulatuv varikatus, peaaegu tasane lamamisasend ja sisseehitatud jalatugi võimaldavad teie lapsel ennast tunda mugavalt ja teha uinakut isegi keset tormilist linna.

Kerge ja stabiilne

Tänu lihtsale ühe käega juhitavusele ja kergele disainile on seda tugevat lastekäru rahvarohketes kohtades kerge manööverdada. Selle vastupidavad materjalid tagavad teie vastsündinu või väikelapse stabiilsuse ja turvalisuse.

Kompaktne ja paindlik

See lastekäru on hõlpsalt ühe käega kokkupandav koos integreeritud sangaga, mis teeb selle kandmise lihtsaks. Seda lastekäru on kodus mugav hoida, kuna see on kompaktselt kokkupandav ja ta püsib ilma toeta püsti.

Käru nii vastsündinutele kui väikelastele

Ideaalne kasutamiseks alates esimesest päevast koos erinevate valikutega, mis on kohandatud igaks elustiiliks. Lisage oma lemmikkärule Thule Shine Bassinet, Thule Newborn Inlay, Thule Newborn Nest või Thule Shine Infant Car Seat Adapter (tarvikud on müügil eraldi, turvahäll pole kõikidel turgudel saadaval). Kõik meie sünnijärgsed lisatarvikud teevad teie lapse sõidu mugavaks.

Suur pagasikorv

Disainitud stressivabaks jalutamiseks kitsastes kohtades nagu metroo või kohalik pood. Sisaldab ka ruumikat pagasikorvi, millele on lihtne juurde pääseda ja mis mahutab kuni 10 kg. See tähendab, et saate kärru panna kogu piknikuvarustuse linnaparki kaasavõtmiseks ja isegi siis jätkub ruumi koduteel toidupoest läbiminekuks.

 

Kaal -
Mõõtmed -
Värv

Aluminium/Gray Melange, Aluminium/Mallard Green, Black on Black, Alaska Blue on Black, Misty Rose on Black

Shopping Cart